O nás

Jsme dynamicky se rozrůstající e-shop zaměřený na hračky, potřeby pro výcvik, ale třeba i pohodlné pelíšky vašeho pejska. Jestliže chcete rozšířit arzenál svého psího vybavení, není lepší místo, kde tak učinit, než zde.


Projděte se naším sortimentem, kde najdete pod symbolickou “jednou střechou” vše potřebné pro psy všech velikostí. Věříme, že zde najdete vše, co hledáte. A i kdyby ne, nevěšte proto ještě hlavu. Do budoucna se naše nabídka ještě rozšíří. Věříme, že naše stránky nenavštěvujete naposledy.


Co náš e-shop nabízí?

  • Široký sortiment produktů. Pro vašeho pejska máme hračky, výcvikové a chovatelské potřeby, pelíšky a další přidruženou výbavu.

  • Kvalita zboží. Produkty, které zde vidíte, jsou dílem solidních značek, které mají v branži své jméno - z dobrého důvodu.

  • Záruky. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, bude vadné, nebo bude mít jakýkoliv jiný problém, zajistíme vám buď výměnu či peněžní kompenzaci. Reklamace je u nás rychlá a bezproblémová.

  • Zákaznický servis. Jsme neustále připraveni řešit vaše dotazy, problémy s objednávkou či případné reklamace.


Rychlá a bezproblémová objednávka

Vaše objednávky vyřizujeme bleskově. Pokud objednáte do 12:00, může u vás být zboží již druhý den, jinak je nejpozdější doba dodání 48 hodin od objednávky.


Stav dodání lze neustále sledovat online s pomocí přiděleného kódu. Zboží je pečlivě zabaleno, aby k vám dorazilo nepoškozené. Pokud by se přesto vyskytl jakýkoli problém, budeme vaši případnou reklamaci ihned řešit - na to se můžete spolehnout.