1 791 Kč vč. DPH

Patpet B470

Dostupnost: Skladem

Patpet B470 je bezpečný protištěkací obojek s funkcí zvuku a spreje, se kterým zvládnete svému pejskovi vysvětlit, kdy už by měl přestat štěkat. Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, obojek vystříkne sprej a vůni do čumáku psa, tak aby pes přestal štěkat; po určité době používání a výcviku si pes na obojek zvykne a přestane štěkat. Velikosti obojku a sílou korekce je obojek vhodný pro všechny psy s váhou od 10 do 90 kg. Obojek je aktivován pomocí zabudovaného mikrofonu v obojku, pokud tedy pejsek začne štěkat nebo výt, mikrofon to zaznamená a obojek se spustí, díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i pro vytí. U obojku lze nastavit nízká, střední a vysoká citlivost na štěkot, ale i síla postřiku spreje na velkou, střední a malou. Obojek je vodotěsný a nabíjecí pomocí přiloženého USB kabelu. 

 

 

 

Detekce štěkání

Obojek využívá pro detekci štěkání zvuk a disponuje nastavitelnou citlivostí na štěkot ve třech úrovních - nízká, střední a vysoká. Nastavíte-li vysokou citlivost na štěkání, bude obojek korigovat pejska již při tichém štěkání. Určíte si tedy sami, jaká hlasitost štěkání je už přesmíru. Díky detekci pomocí zvuku je tak ideální i proti vytí.

 

Typ korekce 

Patpet B470 nabízí funkci zvuku a spreje, který má nastavitelný postřik ve 3 úrovních ( malý, střední a velký). Při prvním zaštěkání obojek varuje psa pomocí krátkého zvukového tónu. Pokud další štěknutí přijde do 30ti vteřin, korekce spreje. Zvuk obojku nelze nastavit ani vypnout.

 

 

Baterie a nabíjení

Obojek Patpet B470 využívá pro napájení dobíjecí a vyměnitelný Li-Ion akumulátor o kapacitě 150 mAh. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 5 až 10 dní. Především záleží na tom jak často se obojek spouští. Obojek se nabíjí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. 

 

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek Patpet B470 je pouze voděodolný a je tak vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za mírného deště i sněhu. Obojek není určen pro plavání.

   

 

 Plemeno 

Patpet B470 má lehký přijímač, takže je ideální i pro všechna plemena psů. Tento obojek doporučujeme pro všechny psy s váhou od 10 do 90 kg

 

 

Délka obojku

Součástí balení je pevný nylonový obojek, který je nastavitelný a pohodlný. Pejskovi nebude jeho nošení nepříjemné. Obojek si snadno nastavíte pro obvod krku 20 až 70 cm. 

 


Váha a rozměry

Patpet B470 má velmi má lehký a ergonomicky tvarovaný přijímač. Na šířku 3,5 cm, výšku 6,5 cm, hloubku 3 cm a jeho váha je 78 gramů.